Agenda Kerkdiensten

Kerkdiensten NGK Dalfsen
  • zondag juni 2
    09:00 – 10:00
    ds. Gertjan Klapwijk - Martijn Dekker - Belijdenisdienst
    Kruispunt
  • zondag juni 2
    11:00 – 12:00
    ds. Gertjan Klapwijk - Martijn Dekker - Belijdenisdienst
    Kruispunt

    *Belijdenisdienst*

  • zondag juni 2
    14:30 – 15:30
    ds. Sjaak Biewenga Emmeloord
    Kruispunt
  • zondag juni 9
    09:00 – 10:00
    ds. Yooeun Seong Marienberg
    Kruispunt

    *Avondmaal*

  • zondag juni 9
    11:00 – 12:00
    ds. Yooeun Seong Marienberg
    Kruispunt
  • zondag juni 9
    14:30 – 15:30
    ds. Arjo Riemer Zwartsluis
    Kruispunt
  • zondag juni 9
    19:00 – 20:00
    Sarianne van Dalen
    Kruispunt
  • zondag juni 16
    09:00 – 10:00
    ds. Henk Messelink Wezep
    Kruispunt

    *Doopzondag*

  • zondag juni 16
    11:00 – 12:00
    ds. Gertjan Klapwijk
    Kruispunt
  • zondag juni 16
    14:30 – 15:30
    ds. Sijtze de Bruine Den Ham
    Kruispunt
  • zondag juni 23
    09:00 – 10:00
    ds. At Kramer Zwolle
    Kruispunt
  • zondag juni 23
    11:00 – 12:00
    ds. At Kramer Zwolle
    Kruispunt
  • zondag juni 23
    14:30 – 15:30
    ds. Gertjan Klapwijk
    Kruispunt
  • zondag juni 23
    19:00 – 20:00
    Gerard Nederveen
    Kruispunt
  • zondag juni 30
    09:00 – 10:00
    ds. Gertjan Klapwijk
    Kruispunt
  • zondag juni 30
    11:00 – 12:00
    ds. Gertjan Klapwijk
    Kruispunt
  • zondag juni 30
    14:30 – 15:30
    ds. Kees van Dijk Ommen
    Kruispunt
  • zondag juli 7
    09:00 – 10:00
    Wolter Huttinga Zwolle
    Kruispunt
  • zondag juli 7
    11:00 – 12:00
    Wolter Huttinga Zwolle
    Kruispunt
  • zondag juli 7
    14:30 – 15:30
    ds.Johannes van Beveren IJsselmuiden
    Kruispunt
  • zondag juli 7
    19:00 – 20:00
    ?????
    Kruispunt
  • zondag juli 14
    09:00 – 10:00
    Martijn Dekker
    Kruispunt
  • zondag juli 14
    11:00 – 12:00
    Martijn Dekker
    Kruispunt
  • zondag juli 14
    14:30 – 15:30
    ds. Roel Meijer Hoogeveen
    Kruispunt
  • zondag juli 21
    09:00 – 10:00
    Martijn Dekker
    Kruispunt
  • zondag juli 21
    11:00 – 12:00
    Martijn Dekker
    Kruispunt
  • zondag juli 21
    14:30 – 15:30
    ds. Johannes van Beveren Ijsselmuiden
    Kruispunt
  • zondag juli 28
    10:00 – 11:00
    ds. Auke Siebenga Zwolle
    Kruispunt
  • zondag juli 28
    19:00 – 20:00
    Gert Pruim
    Kruispunt
  • zondag augustus 4
    10:00 – 11:00
    Bernard Bos
    Kruispunt
  • zondag augustus 4
    19:00 – 20:00
    ds. Maarten van Loon Wezep
    Kruispunt
  • zondag augustus 11
    10:00 – 11:00
    ds. Sijtze de Bruine Den Ham
    Kruispunt
  • zondag augustus 11
    19:00 – 20:00
    ds. Auke Siebenga Zwolle
    Kruispunt
  • zondag augustus 18
    10:00 – 11:00
    Martijn Dekker
    Kruispunt
  • zondag augustus 18
    19:00 – 20:00
    ds. Johannes van Beveren Ijsselmuiden
    Kruispunt
  • zondag augustus 25
    09:00 – 10:00
    Martijn Dekker
    Kruispunt
  • zondag augustus 25
    11:00 – 12:00
    Martijn Dekker
    Kruispunt
  • zondag augustus 25
    14:30 – 15:30
    ds. Edgar Kramer Nieuwleusen
    Kruispunt
  • zondag september 1
    09:00 – 10:00
    dr. Dolf te Velde Wezep
    Kruispunt
  • zondag september 1
    11:00 – 12:00
    dr. Dolf te Velde Wezep
    Kruispunt
  • zondag september 1
    14:30 – 15:30
    ds. Luc Compagnie Hengelo
    Kruispunt
  • zondag september 1
    19:00 – 20:00
    Gerard Nederveen
    Kruispunt
  • zondag september 8
    09:00 – 10:00
    Martijn Dekker
    Kruispunt
  • zondag september 8
    11:00 – 12:00
    Martijn Dekker
    Kruispunt
  • zondag september 8
    14:30 – 15:30
    ds. Gijs Bronsveld
    Kruispunt
  • zondag september 15
    09:00 – 10:00
    ds. Bert Lakerveld
    Kruispunt

    *Startzondag Thema 1*

  • zondag september 15
    11:00 – 12:00
    ds. Bert Lakerveld
    Kruispunt

    *Startzondag Thema 1*

  • zondag september 15
    14:30 – 15:30
    ds. Jan Michiel de Groot
    Kruispunt
  • zondag september 15
    19:00 – 20:00
    Sijmen Reehoorn
    Kruispunt
  • zondag september 22
    09:00 – 10:00
    ds. Henk Messelink Wezep
    Kruispunt

    Avondmaal

  • zondag september 22
    11:00 – 12:00
    ds. Henk Messelink Wezep
    Kruispunt

    *Avondmaal*
    *Doopzondag*

  • zondag september 22
    14:30 – 15:30
    ds. Bert Lakerveld
    Kruispunt
  • zondag september 29
    09:00 – 10:00
    ds. Geert van Dijk Sliedrecht
    Kruispunt
  • zondag september 29
    11:00 – 12:00
    ds. Geert van Dijk Sliedrecht
    Kruispunt
  • zondag september 29
    14:30 – 15:30
    ds. Geert van Dijk Sliedrecht
    Kruispunt
  • zondag september 29
    19:00 – 20:00
    Martijn Dekker
    Kruispunt
  • zondag oktober 6
    09:00 – 10:00
    ds. Maarten van Loon Wezep
    Kruispunt
  • zondag oktober 6
    11:00 – 12:00
    ds. Maarten van Loon Wezep
    Kruispunt
  • zondag oktober 6
    14:30 – 15:30
    ds. Roel Meijer Hoogeveen
    Kruispunt

    *Aangepaste dienst*

  • zondag oktober 13
    09:00 – 10:00
    ds. At Kramer Zwolle
    Kruispunt
  • zondag oktober 13
    11:00 – 12:00
    ds. At Kramer Zwolle
    Kruispunt
  • zondag oktober 13
    14:30 – 15:30
    ds. Reinier Kramer Deventer
    Kruispunt
  • zondag oktober 13
    19:00 – 20:00
    Martijn Dekker
    Kruispunt
  • zondag oktober 20
    09:00 – 10:00
    ds. Han Schenau Nunspeet
    Kruispunt
  • zondag oktober 20
    11:00 – 12:00
    ds. Jeroen Sytsma Zwolle
    Kruispunt

    *Doopzondag*

  • zondag oktober 20
    14:30 – 15:30
    ds. Jelle Drijfhout Hattem
    Kruispunt
  • zondag oktober 27
    09:00 – 10:00
    Martijn Dekker
    Kruispunt
  • zondag oktober 27
    11:00 – 12:00
    Martijn Dekker
    Kruispunt
  • zondag oktober 27
    14:30 – 15:30
    ds. Albert Jan Holsappel Nijverdal
    Kruispunt
  • zondag oktober 27
    19:00 – 20:00
    Maarten van Loon
    Kruispunt
  • zondag november 3
    09:00 – 10:00
    ds. Janneke Burger Enschede
    Kruispunt
  • zondag november 3
    11:00 – 12:00
    ds. Janneke Burger Enschede
    Kruispunt
  • zondag november 3
    14:30 – 15:30
    dr. Dolf te Velde Wezep
    Kruispunt
  • woensdag november 6
    18:30 – 19:30
    ds. Gerard Nederveen Urk
    Kruispunt

    *Dankdag – kind*

  • woensdag november 6
    20:00 – 21:00
    ds. Gerard Nederveen Urk
    Kruispunt

    *Dankdag – volw*

  • zondag november 10
    09:00 – 10:00
    ds. Henk van de Velde Heerde
    Kruispunt
  • zondag november 10
    11:00 – 12:00
    ds. Henk van de Velde Heerde
    Kruispunt
  • zondag november 10
    14:30 – 15:30
    ds. Henk van de Velde Heerde
    Kruispunt
  • zondag november 10
    19:00 – 20:00
    Henk Messelink
    Kruispunt
  • zondag november 17
    09:00 – 10:00
    Martijn Dekker
    Kruispunt

    *Themadienst 2*

  • zondag november 17
    11:00 – 12:00
    ds. Willem Smouter
    Kruispunt

    *Doopzondag*

  • zondag november 17
    14:30 – 15:30
    ds. Roel Venderbos Kampen
    Kruispunt
  • zondag november 24
    09:00 – 10:00
    ds.H.J. Zuidhof
    Kruispunt

    *Eeuwigheidszondag*

  • zondag november 24
    11:00 – 12:00
    ds. Henk Messelink Wezep
    Kruispunt
  • zondag november 24
    14:30 – 15:30
    ds. Rolf van Ommen Rouveen
    Kruispunt
  • zondag november 24
    19:00 – 20:00
    Martijn Dekker
    Kruispunt
  • zondag december 1
    09:00 – 10:00
    ds. Maarten van Loon Wezep
    Kruispunt

    *Advent 1 -Avondmaal*

  • zondag december 1
    11:00 – 12:00
    ds. Maarten van Loon Wezep
    Kruispunt
  • zondag december 1
    14:30 – 15:30
    ds. Jeroen Sytsma Zwolle
    Kruispunt
  • zondag december 8
    09:00 – 10:00
    ds. Robert van Ommen Staphorst
    Kruispunt

    *Advent 2*

  • zondag december 8
    11:00 – 12:00
    ds. Robert van Ommen Staphorst
    Kruispunt
  • zondag december 8
    14:30 – 15:30
    ds. Edgar Kramer Nieuwleusen
    Kruispunt
  • zondag december 8
    19:00 – 20:00
    Maarten van Loon
    Kruispunt
  • zondag december 15
    09:00 – 10:00
    ds. At Kramer Zwolle
    Kruispunt

    *Advent 3*

  • zondag december 15
    11:00 – 12:00
    ds. At Kramer Zwolle
    Kruispunt

    *Doopzondag*

  • zondag december 15
    14:30 – 15:30
    ds. Rolf van Ommen Rouveen
    Kruispunt
  • zondag december 22
    09:00 – 10:00
    ds. Simon van der Lugt Zwolle
    Kruispunt

    *Advent 4*

  • zondag december 22
    11:00 – 12:00
    ds. Simon van der Lugt Zwolle
    Kruispunt
  • zondag december 22
    14:30 – 15:30
    ds. Arjo Riemer Zwartsluis
    Kruispunt
  • zondag december 22
    19:00 – 20:00
    Bram Hofland
    Kruispunt
  • woensdag december 25
    09:00 – 10:00
    Martijn Dekker
    Kruispunt

    *Eerste Kerstdag*

  • woensdag december 25
    11:00 – 12:00
    Martijn Dekker
    Kruispunt
  • zondag december 29
    09:00 – 10:00
    Martijn Dekker
    Kruispunt
  • zondag december 29
    11:00 – 12:00
    Martijn Dekker
    Kruispunt
  • zondag december 29
    14:30 – 15:30
    ds. Luc Compagnie Hengelo
    Kruispunt
  • dinsdag december 31
    19:00 – 20:00
    ds. Menko Biewenga Hasselt
    Kruispunt